Penzion U Sotonů, Chodov

Stará chodovská 47, Chodov, 35735
od 345 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion U Sotonů se nachází v západočeské obci Chodov, v části Stará Chodovská, která má okolo 5OO obyvatel. V objektu se nachází samoobslužný pivomat, kde si každý host může načepovat pivo dle potřeby.

Další informace

V Penzionu máme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje o celkové kapacitě 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV a lednicí. Na každém patře je vybavená kuchyňka. Přímo u Penzionu je velké parkoviště. Po dohodě lze parkovat také v garáži.

Součástí celého objektu byla dříve restaurace, kterou dnes nahradila společenská místnost kde hosté mohou provozovat mnoho aktivit.

Přimo v objektu se nachází parkoviště pro návštěvníky penzionu a restaurace. Po domluvě lze i zanechat automobil v garáži.

Přímo ve vesnici je také nově vybudované multifunkční hřiště, které je možno využívat ZDARMA, k aktivitám jako jsou: tenis, nohejbal, fotbálek, florbal a basketbal. V blízkosti Penzionu se nachází Karlovy Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletů do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci. 

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

Ceny

Apartmán
600 Kč
Cena za osobu
345 Kč

7 a více nocí.....noc/lůžko....295,- + 15% DPH + 6 Kč pobyt. poplatek ​Celkem 345,-

Služby

Garáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
2
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Kultura: V blízkosti Penzionu se nachází K.Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletů do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci.

Mapa

Velká mapa