Penzion Statek Bernard, Královské Poříčí

Šachetní 135, 35741
od 620 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Statek Bernard se nachází v Královském Poříčí, nedaleko Karlových Varů. Penzion je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i rodinné oslavy, svatby i firemní pobyty či školení. Statek také funguje jako Centrum tradičních řemesel.

Další informace

Návštěvníci mohou v jednotlivých dílnách nahlédnout pod ruce zkušeným řemeslníkům, anebo ještě lépe – sami si tradiční řemeslné postupy vyzkoušet. Vedle hodinových rychlokurzů jsou k dispozici i kurzy několikadenní, jejichž absolvováním získáte v řemesle základní zručnost. Můžete se zde naučit pracovat s keramikou, vyrábět vonné svíce, šít boty či používat speciální metodu patchwork. Pokud si vyberete designérství, pravděpodobně odejdete s vlastním tričkem. Pro dlouhodobější pobyt na statku je jako stvořený útulný penzion s českou restaurací, která je zapojena do projektu Czech specials.

Statek Bernard je navíc svou polohou ideálním místem pro rodinný výlet či aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky či přírodní zajímavosti, např. hrad Loket, Svatošské skály nebo Relikviář svatého Maura na zámku v Bečově, to vše protkáno sítí cyklostezek. V posledních letech si statek Bernard oblíbili také snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem.

 

K dispozici je 32 lůžek, které jsou ve 13 pokojích. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a Wi-fi. Parkování: je do 30 m od Statku. Přímo v areálu je restaurace, řemeslné obchůdky, muzeum nebo dětský zoo koutek.

Ceny

Apartmán
2.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.700 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.050 Kč
Jednolůžkový pokoj
620 Kč
Snídaně
119 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Výše uvedený ceník je platný mimo sezonu říjen - duben.Aktuální ceník na http://www.statek-bernard.cz/ubytovani

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
32
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
120
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

V naší restauraci se zaměřujeme na českou kuchyni. K dispozici je pro Vás 65 míst a bezbariérový přístup. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou část a kuřácký salónek. K dispozici je i salonek s kapacitou až 80 míst. V příjemném prostředí je možno uspořádat narozeninovou párty, podnikový večírek, svatbu, školení, raut nebo jinou veselici. Na přání pro Vás můžeme připravit i kulturní program. K těmto akcím je možno si objednat lukostřelecký turnaj nebo bowlingový šampionát v nedalekém zámečku. Přijímáme i stravenky Cheque Dejeuner, Sodexho a Ticket Restaurant. Lze paltit i platebními kartami.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Sál až pro 80 lidí, na přání zajistíme dataprojektor a plátno, pořádáme rauty a jiné akce.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Solárium
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Statek leží uprostřed Lázeňského trojuhelníku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně), po cyklostezce je dostupný i hrad Loket (8 km).

Mapa

Autobus 250m
Vlak 800m
Velká mapa