Hotel Sport Bublava, Bublava

Bublava 776, 358 01

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata „Hotel Sport“ se nachází v překrásné části Krušných hor, ve vyhledávaném zimním středisku Bublava v nadmořské výšce 700n/m. Výhled do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 300 metrů. V obci je hraniční přechod pro osobní motorová vozidla do Klingenthal SRN cca 1km, dále obchod, několik restaurací. Autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů apod. Před hotelem je dostatečná parkovací kapacita pro hosty. Autobusová zastávka 100 m od hotelu.

Další informace

Hotel má 11 pokojů, 2 čtyřlůžkové, 3 třílůžkové a 6 dvoulůžkových. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC. Pro hosty je k dispozici uzamykací lyžárna, ve které mohou být v létě kola. K dispozici připojení k internetu zdarma. Restaurace v přízemí hotelu s kapacitou 60 míst, vhodné i pro rodiny s dětmi. Za hotelem se nachází dětské hřiště, v létě s bazénem a trampolínou.

S radostí pro Vás uspořádáme firemní akce, narozeninové večírky a párty, školní akce, besedy, školení, školy v přírodě apod.

Možnost venkovního grilování či posezení u táboráku.


Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
27
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
6
Kapacita restaurace
60
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 Restaurace v přízemí hotelu s kapacitou 26 míst pro kuřáky, nekuřácký sál s tanečním parketem pro 36 osob,  vhodné i pro rodiny s dětmi. Na pozemku hotelu je dětský koutek. U hotelu je možnost stanování a grillování.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Možnost pro firemní akce, svatby ,oslavy narozenin a pod.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Půjčovna lyží

Okolí

Skyareál Bublava (300m), běžecké tratě jsou propojeny s tratěmi v SRN, také možnost využití sportovního areálu v Schönecku (SRN 18km) - aquparark (sauny bazény, tenis, apod.). V blízkosti je přírodní park Přebuz, skalní město ve Stříbrné, Jeřábí jezero, velký močál a další zajímavosti. Přírodní koupaliště Michal Sokolov s nejdelším tobogánem ve střední evropě a dalšími atrakcemi. Mezinárodní cyklostezka č. 23.

Mapa

Autobus 50m
Vlak 6km
Velká mapa