Hotel Nautilus, Chodov

Poděbradova 355, 35735
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Nautilus v Chodově, který se nachází 6 km od Karlových Varů, 10 km od Lokte nad Ohří a 12 km od Sokolova, byl vystavěn v tradiční meziválečné architektonické tvorbě, která hledala inspiraci v sousedním Německu. V posledních 25 letech prošel řadou rekonstrukcí a úprav, jejichž výsledkem je přístavba bowlingových drah a kuželny se sálem vhodným pro oslavy s kapacitou 50 míst, barem a prostorem pro snídaně hotelových hostů.

Další informace

V horních patrech nové i původní stavby je situováno 21 pokojů se 46 lůžky. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale jsou zde k dispozici i pokoje třílůžkové a jednolůžkové. Součástí příslušenství pokojů kromě koupelny s toaletou je TV se satelitním příjmem a připojení Wifi.

Ceny pokojů jsou od 550,- Kč bez snídaně. Cena snídaně je 88,- Kč. V cenách jsou zahrnuty poplatky městu.

Parkování pro automobily je k dispozici buď v areálu hotelu nebo na přilehlém parkovišti přímo před hotelem. Kapacita parkovacích míst je dostatečná.

Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici bowling a moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb.

Ceny

Cena za osobu
550 Kč
Snídaně
88 Kč

Služby

Restaurace
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
52
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
14
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
48
Třílůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Hotelová restaurace má v sousedství malý salonek s tanečním parketem s kapacitou cca. 40 míst. Salonek s vlastním zázemím je určen nejen k oslavám, tanci a příjemnému posezení ale také např. k pořádání kurzů či školení kolektivu do 20-ti osob. Nabízí příjemné,tiché a nerušené nekuřácké prostředí.

Kuchyně restaurace vám nabídne kvalitní jídla české kuchyně a rybí speciality. 
Kromě minutek se podávají také denně čerstvá hotová jídla (oblíbené hotovky), jejichž aktuální nabídku najdete na stránce 

Hotel dále nabízí i restauraci-pivnici s malým oddělitelným salónkem. Součástí restaurace je sklípek s kapacitou 12-14 osob vybavený krbem, ideální pro malé rodinné oslavy. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb.

Firemní akce

Hotelové zařízení je ideálním prostředím pro rodinné i kolektivní oslavy, podnikové večírky a jiné slavnostně-společenské události. Areál hotelu poskytuje veškteré pohodlí, klid a potřebné soukromí. Jistě oceníte kuchařské umění nejen jídel české gastronomie, ale i rybí speciality. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete spokojeni s našimi službami.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Mapa

Velká mapa